Lieferungen - 652377-2022
Polen-Osiecznica: Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
2022/S 228-652377
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2022/S 207-590054)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa odnawialnych źródeł energii w obiektach należących do Gminy Osiecznica
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.13.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania polegającego na dostawie oraz montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła wraz z wykonaniem niezbędnych robót instalacyjno - budowlanych, zgodnie z opisem zawartym w Programach funkcjonalno – użytkowych, stanowiących załączniki do SWZ.