Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru Spitalul Clinic Prof. Th Burghele
Referenznummer der Bekanntmachung: 25502860/71.01.02.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
“Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru Spitalul Clinic Prof. Th Burghele. in conformitate cu cerintele solicitate in caietul de sarcini, cantitate 1 buc.
Numarul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este de minim 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet solicitarilor de clarificări sau informațiilor suplimentare în a 11 a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Orice solicitare de clarificare transmisă după data mentionata, va pune AC în imposibilitatea de a oferi un raspuns și drept urmare se va considera TARDIVĂ.
Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa în SEAP (www.e-licitatie.ro).