Bauleistung - 653241-2022
Polen-Ułęż: Bauarbeiten
2022/S 228-653241
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przebudowa oraz poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Ułęż
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.7.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa oraz poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Ułęż.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45111300 Abbauarbeiten
45261210 Dachdeckarbeiten
45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
45321000 Wärmedämmarbeiten
45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör
45442100 Anstricharbeiten
45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem części nr 1 zamówienia jest przebudowa oraz poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Ułęż:
1) budynku strażnicy OSP w Sobieszynie,
2) budynku strażnicy OSP w Białkach Dolnych,
3) budynku strażnicy OSP w Sarnach,
4) budynku strażnicy OSP w Ułężu,
5) budynku strażnicy OSP w Lendzie Ruskim.
Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową (w tym wydanymi warunkami przez zarządców sieci) oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót stanowiącymi załącznik nr 1a do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ i niniejszej umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają w szczególności:
1) dokumentacja projektowa,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2021 r. poz. 2351 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, normami i instrukcjami producentów stosowanych urządzeń i materiałów, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej.
Materiały dostarczone i użyte przez Wykonawcę powinny odpowiadać, co do jakości, wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie, określonym w art. 10 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane.
Wykonanie przedmiotu zamówienia i oddanie do użytku musi być również zgodne z wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia, z przepisami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi normami i wytycznymi.
Dostawa samochodu strażackiego średniej klasy dla KSRG OSP Ułęż
Los-Nr.: 2
34144210 Feuerwehrfahrzeuge
42122110 Pumpen für die Brandbekämpfung
44611500 Wassertanks
Przedmiotem części nr 2 zamówienia jest dostawa samochodu strażackiego średniej klasy dla KSRG OSP Ułęż, o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ.
Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania:
1) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia i być zgodny z obowiązującymi normami,
2) być fabrycznie nowy (rok produkcji 2022),nieużytkowany, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy,
3) posiadać komplet dokumentacji technicznej.
Odbiór przedmiotu zamówienia nastąpi w siedzibie Wykonawcy.
Przedmiot zamówienia obejmuje minimum 4 – godzinne przeszkolenie dla minimalnie 3 osób będących przedstawicielami zmawiającego, w zakresie eksploatacji i obsługi pojazdu wraz z urządzeniami i sprzętem ratowniczym, stanowiącym jego wyposażenie, które zostanie potwierdzone wydaniem stosownego zaświadczenia.
Dostawa samochodu strażackiego średniej klasy dla OSP Sobieszyn
Los-Nr.: 3
Przedmiotem części nr 3 zamówienia jest dostawa samochodu strażackiego średniej klasy dla OSP Sobieszyn, o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1c do SWZ.
4) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia i być zgodny z obowiązującymi normami,
5) być fabrycznie nowy (rok produkcji 2022),nieużytkowany, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy,
6) posiadać komplet dokumentacji technicznej.