II.1.4)Kurze Beschreibung:
2.2. Šio pirkimo objektas yra:
2.2.1. prekės: atliekų teleskopiniai krautuvai (3 vnt.), įskaitant kaušą (3 vnt.), šlavimo įrangos komplektą (1 vnt.), krovimo šakių komplektą (1vnt).
2.2.2. paslaugos – atliekų teleskopinių krautuvų techninės priežiūros ir remonto paslaugos garantinio aptarnavimo laikotarpiu.
II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Automatinė centrinė tepimo taškų sutepimo sistema / Gewichtung: 3
Qualitätskriterium - Name: Padargų pajungimo jungties hidraulinio slėgio sumažinimo funkcija padargų pajungimui / Gewichtung: 1