Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
Numer referencyjny: 33/2022
II.1.2)Główny kod CPV30236000 Różny sprzęt komputerowy
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania:
Pakiet Nr 1 - Komputery stacjonarne typu AIO,
Pakiet Nr 2 - Notebooki
Pakiet Nr 3 - Oprogramowanie biurowe
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Nr 1 i Załącznik Nr 1 oraz ich ewentualne modyfikacje stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Przedmiot zamówienia przewidziany jest w ramach Programu Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Oś Priorytetowa XI REACT-EU,
Tytuł projektu: „Unowocześnienie infrastruktury w celu zwiększenia efektywności w obszarze krwiodawstwa i krwiolecznictwa” w ramach Działania 11.3 - Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia w zakresie: wsparcia podmiotów funkcjonujących w obszarze publicznej służby krwi.