Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOBAVA ZOBOZDRAVSTVENEGA MATERIALA
Referenznummer der Bekanntmachung: SJN-0002/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Blago - 655373-2022
Slovenija-Celje: Zobozdravniško potrošno blago
2022/S 228-655373
Popravek
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Blago
(Dopolnilo k Uradnemu listu Evropske unije, 2022/S 206-587238)
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: SJN-0002/2022
II.1.2)Glavna koda CPV
33141800 Zobozdravniško potrošno blago
II.1.4)Kratek opis: