Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa dezynfekcji pomieszczeń biurowych i innych pomieszczeń w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 wywoływanego wirusem SARS - CoV - 2 w obiektach MPWiK w m. st. Warszawie S.A.
Referenznummer der Bekanntmachung: 01688/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Usługa dezynfekcji pomieszczeń biurowych i innych pomieszczeń w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 wywoływanego wirusem SARS - CoV - 2 w obiektach MPWiK w m. st. Warszawie S.A. (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ)