Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Troleibusų srovės imtuvų kontaktinių įdėklų pirkimas (DPS)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas - troleibusų srovės imtuvų kontaktiniai įdėklai
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 120 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
II.2.4)Pirkimo aprašymas: