Lieferungen - 668459-2022
Submission deadline has been amended by:  73939-2023
Bulgarien-Sofia: Schienengebundene Instandhaltungs- oder Arbeitswagen
2022/S 233-668459
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Дост. и във. в експл. на 1бр. к. от спец. м. за раб. по ж. път с междур. 1435мм, съст. се от балст. м., план. м. и трподб. м. за укр. на 2бр. тр. тип дуом. с цикл. дв. по вр. на р. пр. и св. с м.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34621200 Schienengebundene Instandhaltungs- oder Arbeitswagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Средния ремонт на железния път се извършва без демонтаж на релсо-траверсовите звена от стария път и включва следните пътноремонтни дейности: пресяване на баластовото легло, подбиване и нивелиране на желез­ния път т.е. привеждане на  железния път в проектното му състояние по ос и ниво чрез подбиване на баласта под траверсите, уплътняване срещу челата им и задържането на баласта в това положение. При средния ремонт се извършват и съответни довърш. операции като допълн. насипв. на баласт, уплътн, оформяне и разпределя­не на баласта по баластовото легло и стабилиз. на ж. път. С цел изпълнение на разраб. график от под. ЖПС и плана за среден ремонт на ж път и съоръж. към него е необходио да се достави 1 бр.  компл. Описание на изискв. на възложителя е посочено в ТС, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 38 823 225.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Настоящата обществена поръчка е с предмет: „Доставка и въвеждане в експлоатация на един брой комплект от специализирани машини за работа по железния път с междурелсие 1435 мм, състоящ се от баластопресевна машина, планировъчна машина и траверсоподбивна машина за укрепване на два броя траверси тип дуоматик с циклично движение по време на работния процес и свързаните с машините допълнителни оборудвания, консумативи, специални инструменти, технически документи и документи за поддръжка и ремонтни работи“
Пълното описание на изискванията на възложителя е посочено в Техническата спецификация, Приложение № 1 от документацията за обществената поръчка.