Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
16099 Traukos riedmenų atsarginių dalių, mazgų ir jų agregatų remonto paslaugų dinaminė pirkimo sistema
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
DPS objekto pritaikymo sritis: atsarginės traukos riedmenų dalys, medžiagos, kitos atsargos bei atskirų agregatų remonto paslaugos, reikalingos užtikrinti savalaikį mažųjų ir didžiųjų planinių remontų bei skubių neplaninių remontų atlikimą.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
AB „Lietuvos geležinkeliai“ (toliau – LTG) atlieka viešąjį tarptautinį konkretų pirkimą, dinaminės pirkimo sistemos pagrindu ir numato įgyti užraktus, spynas, fiksatorius.
II.2.1)Intitulé:
18982 Webasto sistemos atsarginių dalių pirkimas
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
Perkamos Webasto sistemos atsarginės dalys.
18983 Vožtuvų, filtrų, manžetų, amortizatorių, sailentblokų pirkimas
Lot nº: 3
1 konkretaus pirkimo dalis - Stabdžių cilindrų elementai, filtrai.
Lot nº: 4
2 konkretaus pirkimo dalis - Kompresoriaus aušinimo radiatoriai.
Lot nº: 5
3 konkretaus pirkimo dalis - Oro filtrai.
Lot nº: 6
4 konkretaus pirkimo dalis - Vožtuvai.
Lot nº: 7
5 konkretaus pirkimo dalis - Traukos riedmenų stabdžių sistemos elementai.
Lot nº: 8
6 konkretaus pirkimo dalis - Amortizatoriai (sailentblokai)
Lot nº: 9
7 konkretaus pirkimo dalis - Metalo-gumos įvorės
Lot nº: 10
8 konkretaus pirkimo dalis - Amortizatoriai
19276 Šilumokaičio pirkimas
Lot nº: 11
Perkama 20 vnt. šilumokaičių.
18790 Pagrindinio generatoriaus remonto (statoriaus apvijų keitimo) paslaugų pirkimas
Lot nº: 12
Perkama paslauga, kurios atlikimo metu turi būti atliktas pagrindinio generatoriaus remontas, atstatant funkcines jo savybes iki gamyklinių parametrų.
18981 Ašių, rato centrų pirkimas
Lot nº: 13
1 konkretaus pirkimo dalis - Bandažas 200 vnt., ratų centrai 10 vnt.
Lot nº: 14
2 konkretaus pirkimo dalis - Ašys, 30 vnt.
19540 Lokomotyvų atsarginių detalių pirkimas
Lot nº: 15
1 konkretaus pirkimo dalis - Atsarginės dalys
Lot nº: 16
2 konkretaus pirkimo dalis - Generatoriai, tarpinė, cilindro ir aušinimo sistemos komplektai