Services sociaux et autres services spécifiques – marchés publics
Avis d’attribution de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Nieuwe instroom Hoogspecialistische Jeugdhulp (Segment C)
Numéro de référence: 196577
II.1.2)Code CPV principal85000000 Services de santé et services sociaux
II.1.4)Description succincte:
Deze offerteaanvraag richt zich op de Hoogspecialistische Jeugdhulp (segment C) binnen de zeven (7) Westfriese gemeenten: Drechterland, Enkhuizen, Hoorn, Koggenland, Medemblik, Opmeer en Stede Broec. Hoogspecialistische Jeugdhulp betreft zeer specifieke, intensieve specialistische Jeugdhulp waarbij een klinische behandelvoorziening gericht op veiligheid, risico gestuurd- en herstelgericht handelen noodzakelijk is.
Binnen de scope van deze aanbesteding vallen jeugdigen in de leeftijd van 0 (nul) tot en met 17 jaar. . Ook binnen de scope van deze inkoop vallen jeugdigen en jong volwassenen die reeds voor hun 18de levensjaar hulp hebben ontvangen binnen de Jeugdwet en op basis van de verlengde Jeugdhulp hiervoor in aanmerking komen. Ook jeugdigen en jong volwassenen in de leeftijd van 18 tot 21 jaar die gebruik maken van een gezinshuis, vallen onder de scope van de deze inkoop.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
De omvang van de doelgroep voor Hoogspecialistische Jeugdhulp is ongeveer 2-5% van het totaal aantal jongeren dat Jeugdhulp ontvangt in Westfriesland.