II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на оборудване и обзавеждане по проект „Социално-икономическа интеграция и подобрен достъп до образование в община Казанлък“ по обособени позиции
II.1.2)Code CPV principal39000000 Meubles (y compris les meubles de bureau), aménagements, appareils électroménagers (à l'exclusion de l'éclairage) et produits de nettoyage
II.1.4)Description succincte:
Избор на изпълнител, който ще достави и монтира оборудване и обзавеждане, необходимо за изпълнение на дейност № 2 „Подобряване достъпа до социални и здравни услуги“ към договор № BG05M9OP001-2.056-0020-C01 по ОПРЧР и съответно дейност № 6 „Преодоляване на негативни обществени нагласи“ по договор № BG05M9OP001-2.056-0020-2014BG05M2OP001-C01 към ОПНОИР по проект „Социално-икономическа интеграция и подобрен достъп до образование в община Казанлък“.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
„Доставка на стандартно, офис и кухненско обзавеждане“
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39000000 Meubles (y compris les meubles de bureau), aménagements, appareils électroménagers (à l'exclusion de l'éclairage) et produits de nettoyage
II.2.4)Description des prestations:
Доставка на обзавеждане за трапезария, хол и кухня:
3 броя триместно канапе;
2 броя двуместно канапе;
2 броя секция;
3 броя шкаф с ключ;
15 броя посетителски столове;
2 броя паравани от 5 панела;
3 броя бюро с чекмеджета с ключ;
2 броя Кухненски шкафове, комплект № 1;
1 брой Кухненски шкафове, комплект № 2;
2 броя трапезна маса.
„Доставка на детско обзавеждане“
Lot nº: 3
Доставка на датско обзавеждане:
2 броя детска кошара;
2 броя матрак за кошарата;
3 броя детски кантар;
3 броя детски метър;
3 броя комплекти детски масички и столове;
3 броя детска палатка/шатра;
5 броя модулни детски килими.
„Доставка на Оборудване за кухня“
Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39700000 Appareils ménagers
3 броя проточен бойлер;
3 броя малка готварска печка;
3 броя хладилник;
3 броя диспенсър за вода;
3 броя прахосмукачка;
3 броя комбиниран уред 3в1 пасатор, миксер, чопър;
3 броя абсорбатор
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39717200 Appareils de conditionnement d'air
1 брой колонен климатик;
3 броя инверторен климатик.
„Доставка на озвучителна апаратура“
Lot nº: 6
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)32333300 Appareils de reproduction vidéophonique
Доставка на 1 брой аудио система