Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa ochrony, dozoru mienia i obsługi portiernio-recepcji w obiektach Akademii Pomorskiej w Słupsku
Referenznummer der Bekanntmachung: 26/PN/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony, dozoru mienia i obsługi portiernio-recepcji w obiektach Akademii Pomorskiej w Słupsku.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 045 790.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79992000 Empfangsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony, dozoru mienia i obsługi portiernio-recepcji w obiektach Akademii Pomorskiej w Słupsku. 2. Zamawiający wymaga, by Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa posiadał przez cały okres Umowy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną min. 2 000 000,00 PLN. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III niniejszej SWZ.