Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 67351-2023
Polen-Warschau: Bewertungs- und Testinstrumente
2023/S 025-067351
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostawa i instalacja zaawansowanego sprzętu szkoleniowego do medycznej symulacji endoskopowej na potrzeby projektu (ZP-1470/2022/UE)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-1470/2022/UE
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
II.1.4)Kurze Beschreibung:
5.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyposażenia Centrum Symulacji Endoskopowej na potrzeby projektu pn.: „Rozwój kształcenia specjalizacyjnego lekarzy, w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych kraju, z wykorzystaniem technik symulacji endoskopowych” współfinansowanego przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
5.2. Zamówienie podzielone jest na 2 części.
5.3. W ramach poszczególnych części przedmiot zamówienia będzie dostarczony do Centrum Symulacji Endoskopowej w Warszawie.
5.4. Szczegółowy opis poszczególnych części przedmiotu zamówienia, określający wymagania Zamawiającego, stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część nr 1 - rozbudowa wirtualnych symulatorów będących na wyposażeniu CSE
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
35112100 Notfalltrainingspuppe
38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
5.2. Zamówienie podzielone jest na 2 części: część nr 1 – rozbudowa wirtualnych symulatorów będących na wyposażeniu CSE.
Część nr 2 - doposażenie CSE
Los-Nr.: 2
32321200 Audiovisuelle Geräte
32342400 Akustische Geräte
5.2. Zamówienie podzielone jest na 2 części: część nr 2 – doposażenie CSE.