Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 67366-2023
Polen-Danzig: Baumaterialien
2023/S 025-067366
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa materiałów budowlanych dla Gdańskie Wody sp. z o.o.
Referenznummer der Bekanntmachung: PN-1/2023/PP
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44111000 Baumaterialien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów budowlanych dla Gdańskie Wody sp. z o.o.
2. Przedmiot zamówienia podzielono na XIV części:
1) Część I – Beton,
2) Część II – Piasek i żwir,
3) Część III - Kamień,
4) Część IV – Kruszywo,
5) Część V - Geowłóknina,
6) Część VI – Płyty drogowe,
7) Część VII – Żeliwo ciężkie,
8) Część VIII – Wpusty, pokrywy i rygle,
9) Część IX – Kratki wpustów,
10) Część X – Zaprawy szybkowiążące,
11) Część XI – elementy betonowe,
12) Część XII – Pierścienie wyrównawcze,
13) Część XIII – Rury,
14) Część XIV – Asfalt na zimno.