Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z obsługą narad i szkoleń oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym.
Referenznummer der Bekanntmachung: DPiZP.2610.38.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w trzech ośrodkach szkoleniowych wyspecyfikowanych w podrozdziale I.2. pkt. 2.1., 2.2. oraz 2.3. Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „SWZ”), zgodnie z wymaganiami szczegółowo opisanymi w Załącznikach nr 1.1 – 1.3 do projektowanych postanowień umowy (dalej: ppu) wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.