Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Systémová a aplikačná podpora Informačného systému Centrálnej Správy Referenčných Údajov a jeho portálového riešenia OverSi
Referenznummer der Bekanntmachung: gfp/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky (ďalej ako "MIRRI SR") je správcom
Informačného systému Centrálnej Správy Referenčných Údajov (ďalej ako "IS CSRU"), ktorý realizuje niektoré
funkcionality modulu procesnej integrácie a integrácie údajov podľa § 10 ods. 11 zákona č. 305/2013 Z.z. o
elektronickej podobe výkonu pôsobnosti orgánov verejnej moci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o e-
Governmente) v znení neskorších predpisov. Súčasťou IS CSRU je portálové riešenie OverSi, ktoré je prístupné OVM na doméne https://oversi.gov.sk a ktoré používajú za účelom získania a použitia určených údajov evidovaných v
informačných systémoch verejnej správy a iných subjektov pre potreby úradných konaní alebo úradnej činnosti. Zákazka zaistí poskytovanie služieb systémovej a aplikačnej podpory IS CSRU, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie úrovne L3 podpory IS CSRU (vrátane portálového riešenia OverSi) a tiež zabezpečenie činností, ktoré sú potrebné pre rozvoj IS CSRU (vrátane portálového riešenia OverSi).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
72267200 Reparatur von Informationstechnologiesoftware
72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
72253200 Systemunterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B.1 súťažných podkladov a príloha č. 1 Zmluvy, ktorá je výsledkom tohto verejného obstarávania.