II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa samochodów na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/46
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34110000 Personenkraftwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej.
2. Załącznik nr 1 do SWZ zawiera wykaz Jednostek objętych niniejszym zamówieniem oraz liczbę i rodzaj pojazdów, które mogą zostać zakupione przez daną Jednostkę
3. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp.
5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert w podziale na 26 części.
6. Zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp.
7. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
8. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Minibus 7-osobowy krótki 200 KM
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34110000 Personenkraftwagen
34114400 Kleinbusse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. samochodów - minibus 7-osobowy krótki 200 KM.
2. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej.
3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Zał. nr 2 do SWZ - Specyfikacji technicznej oraz w Zał. nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy ramowej.
4. Zamawiający określił szacunkową liczbę zamawianych samochodów tylko do celów wyceny ofert złożonych przez Wykonawców, która następnie posłuży do opracowania rankingu złożonych ofert.
5. W zakresie każdej części zostanie zawarta umowa ramowa z maksymalnie 5 Wykonawcami.
6. Prowadzenie postępowań wykonawczych odbywać się będzie za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://zamowienia.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl, która wymagać będzie od Wykonawcy użycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
7. Wybór Wykonawcy w celu zawarcia umowy wykonawczej będzie następował po ponownej weryfikacji cen jednostkowych zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Pozostałe parametry zaproponowane przez Wykonawcę w ofercie w celu zawarcia umowy ramowej pozostają niezmienne w całym okresie obowiązywania umowy ramowej.
Segment B hatchback 90 KM elektryczny
Los-Nr.: 2
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 szt. samochodów - segment B hatchback 90 KM elektryczny.
Furgon 2-osobowy do 3,5 tony 175 KM średni
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34136100 Leichtlastwagen
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. samochodów - furgon 2-osobowy do 3,5 tony 175 KM średni.
Segment C hatchback lub sedan 120 KM benzyna
Los-Nr.: 4
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. samochodów - segment C hatchback lub sedan 120 KM benzyna.
Segment C hatchback lub sedan 130 KM elektryczny
Los-Nr.: 5
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. samochodów - segment C hatchback lub sedan 130 KM elektryczny.
Segment C kombi 120 KM benzyna
Los-Nr.: 6
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 szt. samochodów - segment C kombi 120 KM benzyna.
Segment C kombi hybrydowy (HEV lub PHEV)
Los-Nr.: 7
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. samochodów - segment C kombi hybrydowy (HEV lub PHEV).
Segment C SUV 150 KM benzyna 4WD
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 12 szt. samochodów - segment C SUV 150 KM benzyna 4WD.
Segment C hatchback 140 KM elektryczny
Los-Nr.: 9
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. samochodów - segment C hatchback 140 KM elektryczny.
Segment D pięciodrzwiowy 170 KM elektryczny
Los-Nr.: 10
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 szt. samochodów - segment D pięciodrzwiowy 170 KM elektryczny.
Segment D sedan-liftback 150 KM benzyna
Los-Nr.: 11
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. samochodów - segment D sedan-liftback 150 KM benzyna.
Segment D sedan-liftback 180 KM benzyna hybrydowa
Los-Nr.: 12
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 szt. samochodów - segment D sedan-liftback 180 KM benzyna hybrydowa.
Segment D sedan-liftback 180 KM benzyna
Los-Nr.: 13
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. samochodów - segment D sedan-liftback 180 KM benzyna.
Segment D sedan-liftback 250 KM benzyna 4WD
Los-Nr.: 14
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 9 szt. samochodów - segment D sedan-liftback 250 KM benzyna 4WD.
Segment D SUV 180 KM benzyna 4WD AT
Los-Nr.: 15
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 szt. samochodów - segment D SUV 180 KM benzyna 4WD AT.
Furgon do 3,5 tony 120 KM
Los-Nr.: 16
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 12 szt. samochodów - furgon do 3,5 tony 120 KM.
Furgon lekki 2-osobowy elektryczny
Los-Nr.: 17
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. samochodów - furgon lekki 2-osobowy elektryczny.
Kombi van 5-osobowy elektryczny
Los-Nr.: 18
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. samochodów - kombi van 5-osobowy elektryczny.
Segment Pickup DoubleCab 150 KM diesel
Los-Nr.: 19
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34131000 Pritschenkleinlastwagen
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. samochodów - segment Pickup DoubleCab 150 KM diesel.
Kombi van 5-osobowy benzynowy
Los-Nr.: 20
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 szt. samochodów - kombi van 5-osobowy benzynowy.
Minibus 8-osobowy długi 150 KM
Los-Nr.: 21
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34114400 Kleinbusse
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. samochodów - minibus 8-osobowy długi 150 KM.
Los-Nr.: 22
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 szt. samochodów - kombi van 5-osobowy elektryczny.
Minibus 9-osobowy elektryczny 130 KM
Los-Nr.: 23
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. samochodów - minibus 9-osobowy elektryczny 130 KM.
Minibus 9-osobowy krótki 145 KM
Los-Nr.: 24
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 7 szt. samochodów - minibus 9-osobowy krótki 145 KM.
Minibus 9-osobowy krótki 200 KM
Los-Nr.: 25
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. samochodów - minibus 9-osobowy krótki 200 KM.
Segment D sedan-liftback 270 KM benzyna 4WD
Los-Nr.: 26
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 szt. samochodów - segment D sedan-liftback 270 KM benzyna 4WD.