Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém - Těžební činnost pro LMB 2022-2026
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS budou běžně, obecně dostupné služby souvisící s těžební činností, a to v lesních porostech obhospodařovaných zadavatelem.
Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách, obecně (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení - Návrh Smlouvy) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4), a dále také ve výzvě k podání nabídek k jednotlivé veřejné zakázce zadávané v DNS.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: