Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Informacinių sistemų kūrimo ir vystymo komandų paslaugos DPS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimas skirstomas į 2 kategorijas:
I kategorija – „Komanda 1“, susidedanti iš bent 1 projektų vadovo, bent 1 scrum meistro, ne mažiau kaip 2 informacinių sistemų analitikų, ne mažiau kaip 2 .NET programuotojų, ne mažiau kaip 2 Oracle programuotojų, bent 1 testuotojo, bent 1 informacinių sistemų architekto.
II kategorija – „Komanda 2“, susidedanti iš bent 1 informacinių sistemų analitiko, bent 1 .NET programuotojo, bent 1 Oracle programuotojo.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 20 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1 (I kategorija)
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2 (II kategorija)