2. Przez świadczenie usługi przewozów osadzonych, należy rozumieć podstawienie autobusu w określonym zgodnie z postanowieniami umowy miejscu oraz wykonywanie przewozów na warunkach przewidzianych umową, w tym zgodnie z rozkładem jazdy autobusów stanowiącym Załącznik nr 1 do projektu umowy – według następujących tras:
Przebieg trasy przewozów: Areszt Śledczy w Bydgoszczy Oddział Zewnętrzny w Strzelewie -WER Lisi Ogon - Areszt Śledczy w Bydgoszczy Oddział Zewnętrzny w Strzelewie
Dowiezienie osadzonych z Oddziału Zewnętrznego w m. Strzelewo 61 do Wydziału Ekspedycyjno Rozdzielczego w m. Lisi Ogon ul. Pocztowa 12, gm. Białe Błota oraz zawiezienie z Wydziału Ekspedycyjno Rozdzielczego w m. Lisi Ogon do Oddziału Zewnętrznego w m. Strzelewo 61 zgodnie z rozkładem jazdy autobusów stanowiącym Załącznik nr 1 do projektu umowy.