II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Inhuur van flexibele arbeidskrachten (payroll en surveillanten/uitzendkrachten)
Referenznummer der Bekanntmachung: Zuyd.2023.3.FA
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 11 500 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De huidige jaarlijkse omvang van de raamovereenkomst is circa € 975.000,- incl. btw voor perceel 1 en
€ 900.000,- excl. btw voor perceel 2. Met een beoogde (maximale) contractperiode van vier (4) jaar (een initiële looptijd van twee (2) jaar en twee (2) maal een (1) optiejaar) wordt een maximale opdrachtwaarde van
€ 6.000.000,- incl. btw voor perceel 1 en € 5.500.000,- incl. btw voor perceel 2 gehanteerd.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Perceel 2 Uitzenden en surveillanten
Los-Nr.: 2