Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Planšetiniai kompiuteriai su pieštukais
Nuorodos numeris: 625921
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas30213200 Planšetiniai kompiuteriai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkami planšetiniai kompiuteriai su pieštukais - 12 vnt.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30213200 Planšetiniai kompiuteriai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina