II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Élelmiszer alapanyag beszerzése - Nógrád Megye
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001639872022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Élelmiszer alapanyag beszerzése a Nógrád Megyei Ezüstfenyő Idősek Otthona, Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet, valamint a Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény részére.
1. rész Tej, tejtermék beszerzése - Ezüstfenyő: 49 300 darab, 2 690 kilogramm, 7 000 liter és 8 000 doboz.
2. rész Hús, húskészítmény beszerzése - Ezüstfenyő: 18 772 kilogramm.
3. rész Zöldség, gyümölcs beszerzése - Ezüstfenyő: 39 890 kilogramm és 37 000 darab.
4. rész Kenyér, pékáru beszerzése - Ezüstfenyő: 30 110 kilogramm és 37 600 darab.
5. rész Szárazáru beszerzése - Ezüstfenyő: 30 540 darab, 25 782 kilogramm és 5 360 liter.
6. rész Mirelit termékek beszerzése - Ezüstfenyő: 8 700 kilogramm.
7. rész Tej, tejtermék beszerzése - Ipolypart: 74 257 darab, 5 448 kilogramm, 13 080 liter 15 890 doboz.
8. rész Hús, húskészítmény beszerzése - Ipolypart: 25 016 kilogramm.
9. rész Zöldség, gyümölcs beszerzése - Ipolypart: 51 275 kilogramm és 29 820 darab.
10. rész Kenyér, pékáru beszerzése - Ipolypart: 34 545 kilogramm és 50 497 darab.
11. rész Szárazáru beszerzése - Ipolypart: 30 917 darab, 25 709 kilogramm és 4 934 liter.
12. rész Mirelit termékek beszerzése - Ipolypart: 15 176 kilogramm.
13. rész Tej, tejtermék beszerzése - Reménysugár: 76 860 darab, 5 660 kilogramm, 25 917 liter és 1 600 doboz.
14. rész Hús, húskészítmény beszerzése - Reménysugár: 23 982 kilogramm.
15. rész Zöldség, gyümölcs beszerzése - Reménysugár: 55 739 kilogramm és 26 000 darab.
16. rész Kenyér, pékáru beszerzése - Reménysugár: 33 980 kilogramm és 31 680 darab.
17. rész Szárazáru beszerzése- Reménysugár: 53 131 darab, 25 951 kilogramm és 6 295 liter.
18. rész Mirelit termékek beszerzése - Reménysugár: 15 440 kilogramm.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tej, tejtermék beszerzése - Ezüstfenyő
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15500000 Molkereierzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Keretösszeg az 1. rész tekintetében: nettó 7 668 600,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiségek:
49 300 darab, 2 690 kilogramm, 7 000 liter és 8 000 doboz.
A részletezett beszerzendő termékek a közbeszerzési dokumentumok mellékleteként rendelkezésre bocsátott árazatlan terméklistában találhatóak.
Ajánlattevőnek be kell nyújtania az árazatlan terméktábla (terméklista) „gyártmánylap” oszlopában megjelölt termékek gyártmánylapjának kivonatát a közétkeztetésre vonatkozó táplálkozás-egészségügyi előírásokról szóló 37/2014. (IV. 30). EMMI rendeletnek való megfelelés érdekében a tápanyagtartalomra, sótartalomra, valamint az allergénekre vonatkozóan (jelen előírás kizárólag a gyártmánylapról szóló 82/2012. (VIII. 2.) VM rendeletben szabályozott gyártmánylap köteles termékek esetében érvényes). Ajánlattevőnek csatolnia kell az arról szóló nyilatkozatot, hogy az általa megajánlott termékek megfelelnek a Magyar Élelmiszerkönyvben előírt I. osztályú termékekre vonatkozó követelményeknek és az árazatlan terméktábla (terméklistában) előírt követelményeknek, valamint, hogy a szállításokat AZ EURÓPAI PARLAMENT ÉS A TANÁCS 852/2004/EK RENDELETE (2004. április 29.) az élelmiszer-higiéniáról II. MELLÉKLET IV. FEJEZET szerinti elvárásoknak megfelelő szállítójárművel teljesíti.
A jelen részhez tartozó egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárásokat a közbeszerzési dokumentum mellékletét képező árazatlan terméktábla tartalmazza.
A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében Ajánlatkérő jelen ajánlati felhívásban és egyéb a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal - az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében - egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot Ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja. Ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékre is tehető ajánlat. Annak megítélése Ajánlatkérő jogkörébe tartozik, hogy melyek számára az előírtnál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékek.
Hús, húskészítmény beszerzése - Ezüstfenyő
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15130000 Fleischerzeugnisse
15131700 Fleischzubereitungen
Keretösszeg a 2. rész tekintetében: nettó 27 519 140,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiségek: 18 772 kilogramm.
Zöldség, gyümölcs beszerzése - Ezüstfenyő
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Keretösszeg a 3. rész tekintetében: nettó 16 578 400,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiségek: 39 890 kilogramm és 37 000 darab.
Kenyér, pékáru beszerzése - Ezüstfenyő
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Keretösszeg a 4. rész tekintetében: nettó 15 238 100,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiség: 30 110 kilogramm és 37 600 darab.
Szárazáru beszerzése - Ezüstfenyő
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03140000 Tierische Erzeugnisse und zugehörige Erzeugnisse
15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Keretösszeg az 5. rész tekintetében: nettó 19 625 952,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiség: 30 540 darab, 25 782 kilogramm és 5 360 liter.
Mirelit termékek beszerzése - Ezüstfenyő
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15896000 Tiefkühlprodukte
Keretösszeg a 6. rész tekintetében: nettó 4 818 350,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiség: 8 700 kilogramm.
Tej, tejtermék beszerzése - Ipolypart
Los-Nr.: 7
Keretösszeg a 7. rész tekintetében: nettó 13 891 399,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
74 257 darab, 5 448 kilogramm, 13 080 liter 15 890 doboz.
Hús, húskészítmény beszerzése - Ipolypart
Los-Nr.: 8
Keretösszeg a 8. rész tekintetében: nettó 33 501 525,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiségek: 25 016 kilogramm.
Zöldség, gyümölcs beszerzése - Ipolypart
Los-Nr.: 9
Keretösszeg a 9. rész tekintetében: nettó 20 272 960,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiségek: 51 275 kilogramm és 29 820 darab.
Kenyér, pékáru beszerzése - Ipolypart
Los-Nr.: 10
Keretösszeg a 10. rész tekintetében: nettó 17 374 786,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiség: 34 545 kilogramm és 50 497 darab.
Szárazáru beszerzése - Ipolypart
Los-Nr.: 11
Keretösszeg a 11. rész tekintetében: nettó 16 117 326,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiség: 30 917 darab, 25 709 kilogramm és 4 934 liter.
Mirelit termékek beszerzése - Ipolypart
Los-Nr.: 12
Keretösszeg a 12. rész tekintetében: nettó 7 912 986,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiség: 15 176 kilogramm.
Tej, tejtermék beszerzése - Reménysugár
Los-Nr.: 13
Keretösszeg a 13. rész tekintetében: nettó 15 647 652,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
76 860 darab, 5 660 kilogramm, 25 917 liter és 1 600 doboz
Hús, húskészítmény beszerzése - Reménysugár
Los-Nr.: 14
Keretösszeg a 14. rész tekintetében: nettó 33 683 710,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiségek: 23 982 kilogramm.
Zöldség, gyümölcs beszerzése - Reménysugár
Los-Nr.: 15
Keretösszeg a 15. rész tekintetében: nettó 19 750 060,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiségek: 55 739 kilogramm és 26 000 darab.
Kenyér, pékáru beszerzése - Reménysugár
Los-Nr.: 16
Keretösszeg a 16. rész tekintetében: nettó 22 231 900,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiség: 33 980 kilogramm és 31 680 darab.
Szárazáru beszerzése - Reménysugár
Los-Nr.: 17
Keretösszeg a 17. rész tekintetében: nettó 22 316 280,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiség: 53 131 darab, 25 951 kilogramm és 6 295 liter.
Mirelit termékek beszerzése - Reménysugár
Los-Nr.: 18
Keretösszeg a 18. rész tekintetében: nettó 8 426 524,- Ft, Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Tájékoztató jellegű, de a tényleges igények függvényében változó mennyiség: 15 440 kilogramm.