Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 67655-2023
Polen-Olsztyn: Unkrautjäten
2023/S 025-067655
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wycinka wraz z uprzątnięciem krzaków, samosiewów, odrostów przy drzewach i wilków z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez RDW Nidzica w roku 2023 z podziałem na części (2)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZDW/RDW.N/PN-1/3220/12/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77312000 Unkrautjäten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
CZĘŚĆ NR 1 – teren działania Obwodu Drogowego w Nidzicy i Działdowie :
Wycinka wraz z uprzątnięciem: krzaków, samosiewów odrostów przy drzewach i wilków z pasa drogowego drogi wojewódzkiej nr 544, 545.Oczyszczenie na całej szerokości pasa drogowego po obu stronach drogi – poprzez wycięcie krzaków. Wycinka wraz z uprzątnięciem:
• droga wojewódzka nr 544,
• droga wojewódzka nr 545,
CZĘŚĆ NR 2 – teren działania Obwodu Drogowego w Iławie :
Wycinka wraz z uprzątnięciem: krzaków, samosiewów i wilków z pasa drogowego dróg wojewódzkich nr 515, 521, 536, 537, 538, oraz ich usunięcie z pasa drogowego na terenie OD Iława.
Wycinka wraz z uprzątnięciem:
• droga wojewódzka nr 515,
• droga wojewódzka nr 521,
• droga wojewódzka nr 536,
• droga wojewódzka nr 537,
• droga wojewódzka nr 538.
Usunięcie pozostałości po wycince:
• droga wojewódzka nr 536.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 462 962.85 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wycinka wraz z uprzątnięciem: krzaków, samosiewów odrostów przy drzewach i wilków z pasa drogowego drogi wojewódzkiej nr 544, 545.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Oczyszczenie na całej szerokości pasa drogowego po obu stronach drogi – poprzez wycięcie krzaków.
Los-Nr.: 2