Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Süle-ja lauaarvutikomplektide, dokkimisseadmete, monitoride ja privaatsusfiltrite rentimine
Referenznummer der Bekanntmachung: 256591
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30231310 Flachbildschirme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Riigihange on jaotatud kaheks osaks:
Riigihanke osas 1 – 60 kuuks 130 monitori ja privaatsusfiltri rent;
Riigihanke osas 2 – 36 kuuks 200 sülearvutikomplekti, 100 dokkimisseadme ja 75 lauaarvutikomplekti rent 60 kuuks.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Monitori ja privaatsusfiltri rent
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30231310 Flachbildschirme
39133000 Auslagensysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
60 kuuks 130 monitori ja privaatsusfiltri rent
Sülearvutikomplektid, dokkimisseadmed ja lauaarvutikomplektid
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213300 Tischcomputer
30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer
30213100 Tragbare Computer
30237460 Computertastaturen
36 kuuks 200 sülearvutikomplekti, 100 dokkimisseadme ja 75 lauaarvutikomplekti rent 60 kuuks.