Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych, instalacji solarnych oraz kotłów na biomasę w gminie Siemień
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.272.15.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych, instalacji solarnych oraz kotłów na biomasę w Gminie Siemień.
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „OZE w Gminie Siemień I” i „OZE W Gminie Siemień II” współfinansowanego ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia Przyjazna Środowisku Działanie 4.1. Wsparcie wykorzystania OZE.