Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси, тролейбуси и електробуси
II.1.2)Основен CPV код34924000 Табели с променлив текст
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси, тролейбуси и електробуси, разделини на следните обособени позиции:
-Обособена позиция № 1 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „Pesa 122NaSF”;
-Обособена позиция № 2 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T8M-700IT“;
-Обособена позиция № 3 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T6A5;
-Обособена позиция № 4 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „“Шкода Соларис 26Tr”;
-Обособена позиция № 5 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr”;
-Обособена позиция № 6 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr-2”;
-Обособена позиция № 7 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „HIGER KLQ6125GEV“ .
Раздел VІ: Допълнителна информация