Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Spotřební materiál pro KTZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125120 Toner für Fotokopierer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky spotřebního materiálu pro tzv. koncová tisková zařízení.