Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 67843-2023
die Niederlande-Enschede: Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
2023/S 025-067843
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Uitzenddiensten Twentse overheid 2023 - 2027
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-26-WB/T28131
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De gemeente Enschede als aanbestedende dienst wil een opdracht gunnen aan één (of meerdere) opdrachtnemer(s) voor het het leveren van uitzend-, detacheringen én payrolldiensten tot en met schaal 9 (salaristabel gemeenteambtenaar).
Gemeente Enschede treedt in deze aanbesteding ook op als penvoerder voor 19 andere partijen. Dit zijn:
Gemeente Almelo, Borne, Enschede en Losser, Haaksbergen, Hellendoorn, Hengelo, Hof van Twente, Noaberkracht als entiteit en Dinkelland en Tubbergen, Oldenzaal, Rijssen-Holten, Twenterand, Wierden, GBTwente, SWB Midden Twente,  Samen Twente, Stadsbank Oost Nederland, en Veiligheidsregio Twente.
Percelen
Deze aanbesteding is opgedeeld in twee percelen.
Perceel 1: uitzenddiensten
Perceel 2: payroll
Duur van de opdracht
Deze aanbesteding wordt gedaan om een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van (2) jaar, met een optie tot  verlenging door opdrachtgever van (2) maal (1) jaar. Dit betekent dat er in totaal een
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 45 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Uitzenddiensten
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Deelnemers perceel 1:
Gemeente Almelo, Borne, Enschede en Losser, Haaksbergen, Hellendoorn, Hengelo, Hof van Twente, Noaberkracht als entiteit en Dinkelland en Tubbergen, Oldenzaal, Rijssen-Holten, Twenterand, Wierden, GBTwente, SWB Midden Twente,  SamenTwente inclusief GGD, met uitzondering van de crisisbestrijding, Stadsbank Oost Nederland en Veiligheidsregio Twente.
Voor de uitzend- en detacheringsdiensten zijn het afgelopen jaar ruim 300 aanvragen (vacatures) aangemeld. De functies waarin ze werkzaam waren/zijn variëren van o.a. (financieel) administratief medewerker, procesondersteuner, secretaresse, project medewerker, juridisch medewerker, consulenten, medewerker publieksdienstverlening, medewerker communicatie, medewerker gemeentelijke contact center, handhavers, en zweminstructeurs. De zwaarte van inhuur ligt op MBO niveau met ruim 58% en het minst op VMBO niveau met 5%.
De gemiddelde plaatsingsduur voor de gehele populatie is ruim 31 weken met een gemiddelde urenomvang van 27 uren per week. Waarbij in de meeste gevallen de opdrachtgever gebruik maakt van de maximale inhuurperiode die de wetgeving mogelijk maakt. In hoge uitzonderingsgevallen worden er een 'piekaanvragen' ingediend van korte duur. Voorbeelden daarvan zijn de inzet van stemmentellers tijdens de verkiezingsperiode.
In de afgelopen 2 tot 3 jaar hebben we vaker adhoc moeten inspelen op de ontwikkelingen die we (logischerwijs) niet (tijdig) hebben voorzien, denk daarbij aan het inrichten van noodopvanglocaties. De verwachting is dat de opdrachtgevers in de komende jaren mogelijk vaker beroep zullen doen op het (projectmatig) adhoc opschalen van capaciteit.
Payroll
Los-Nr.: 2
Voor de payrolldiensten zijn ruim 50 nieuwe payroll medewerkers aangemeld. De functies waarin ze werkzaam waren/zijn variëren van o.a. (financieel) administratief medewerker, procesondersteuner, secretaresse, project medewerker, juridisch medewerker, consulenten, medewerker publieksdienstverlening, medewerker communicatie, medewerker gemeentelijke contact center, handhavers, en zweminstructeurs. De zwaarte van inhuur ligt op MBO niveau met ruim 58% en het minst op VMBO niveau met 5%.