Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa drobiu i przetworów drobiowych, mięsa czerwonego i wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczy zwierzęcych”
Referenznummer der Bekanntmachung: 3/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15110000 Fleisch
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobiu i przetworów drobiowych, mięsa czerwonego i wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczy zwierzęcych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu oraz 16 batalionu remontu lotnisk w Jarocinie
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa drobiu do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15110000 Fleisch
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa drobiu do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2A i 3A do SWZ.
Dostawa drobiu do 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie
Los-Nr.: 2
Dostawa drobiu do 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2B i 3B do SWZ.
Dostawa przetworów drobiowych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Los-Nr.: 3
Dostawa przetworów drobiowych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2C i 3C do SWZ.
Dostawa przetworów drobiowych do 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie
Los-Nr.: 4
Dostawa przetworów drobiowych do 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2D i 3D do SWZ.
Dostawa mięsa czerwonego do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Los-Nr.: 5
Dostawa mięsa czerwonego do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2E i 3E do SWZ.
Dostawa mięsa czerwonego do 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie
Los-Nr.: 6
Dostawa mięsa czerwonego do 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2F i 3F do SWZ.
Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Los-Nr.: 7
Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2G i 3G do SWZ.
Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie
Los-Nr.: 8
Dostawa wyrobów z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych do 16. Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2H i 3H do SWZ.