II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wyszków w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.33.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wyszków w roku 2023
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet Nr 1 – leśnictwa: Czary, Wiśniewo
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
75251120 Waldbrandbekämpfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa, selekcji i ubocznego użytkowania lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wyszków w roku 2023
Pakiet Nr 2 – leśnictwa: Małaszek, Przetycz
Los-Nr.: 2
Pakiet Nr 3 – leśnictwa: Jeziorko, Tuchlin
Los-Nr.: 3
Pakiet Nr 4 – leśnictwa: Dalekie, Knurowiec, Natalin
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, nasiennictwa, selekcji i ubocznego użytkowania lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wyszków w roku 2023
Pakiet Nr 5 – leśnictwa: Porządzie, Ochudno
Los-Nr.: 5
Pakiet Nr 6 – leśnictwa: Nowiny, Somianka
Los-Nr.: 6
Pakiet Nr 7 – leśnictwa: Czary, Wiśniewo, Małaszek, Przetycz, Jeziorko, Tuchlin
Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wyszków w roku 2023
Pakiet Nr 8 – leśnictwa: Dalekie, Knurowiec, Natalin, Porządzie, Ochudno, Nowiny, Somianka
Los-Nr.: 8