Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Избор на изпълнител за предоставяне на застрахователна услуга през 2023 год."
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
"Избор на изпълнител за предоставяне на застрахователна услуга". Възложителят провежда процедурата с цел защита на имуществените интереси на предприятието, съобразени с действащите общи условия на застрахователя.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 450 500.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)66510000 Versicherungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Възложителят провежда процедурата за Избор на изпълнител за предоставяне на застрахователна услуга с цел защита на имуществените интереси на предприятието, съобразени с действащите общи условия на застрахователя и конкретните застрахователни полици, както и предложените застрахователни премии.
"Избор на изпълнител за извършване на техническо обслужване"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Избор на изпълнител за извършване на техническо обслужване ,включващо основен и текущ ремонт, профилактика на МПС и на ССТехника собственост на ДП "Кабиюк"
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Избор на изпълнител за извършване на техническо обслужване ,включващо основен и текущ ремонт, профилактика на МПС и на ССТехника собственост на ДП "Кабиюк". Услугата включва основен и текущ ремонт на двигатели, шлайф на колянов вал и глави на дизелови двигатели на МПС и ССТехника собственост на предприятието.
-"Избор на изпълнител за предоставяне на охранителна дейност за денонощна техническа и физическа невъоръжена охрана на обекти собственост на ДП "Кабиюк" през 2023 год."
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
"Избор на изпълнител за предоставяне на охранителна дейност". Възложителят ще проведе процедурата за осъществяване на физическа денонощна невъоръжена охрана на сгради собственост на предприятието, както и осигуряване на денонощна охрана със СОТ и Видеонаблюдение на обекти находящи се на територията на гр. Шумен и с. Коньовец.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
“Избор на финансови или кредитни институции, по смисъла на закона за кредитните институции, за комплексно обслужване на ДП „КАБИЮК” гр. ШУМЕН, за срок от две години 2023-2025“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)66110000 Bankdienstleistungen
“Избор на финансови или кредитни институции, по смисъла на закона за кредитните институции, за комплексно обслужване на ДП „КАБИЮК” гр. ШУМЕН, за срок от две години 2023-2025“ с цел предоставяне на финансови услуги по комплексно обслужване за нуждите на ДП „Кабиюк"
.„Избор на регистриран одитор за извършване на одит и заверка на годишен финансов отчет на ДП „Кабиюк“ гр. Шумен за срок от една финансова година – 2022-2023 год“,
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79210000 Rechnungslegung und -prüfung
.„Избор на регистриран одитор или специализирано одиторско предприятие за извършване на одит и заверка на годишен финансов отчет на ДП „Кабиюк“ гр. Шумен за срок от една финансова година – 2022-2023 год“. Процедурата се провежда по реда за възлагане чрез събиране на оферти с обява или покана до определени лица, съгласно заповед № РД 09-458/05.05.2021 год. на Министъра на Земеделието.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79210000 Rechnungslegung und -prüfung