Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обявление за възложена поръчка по чл.14, ал.1, т.5 от ЗОП за Договор от дата 30.12.2022 г.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Съгласно чл. 1 ал. 1 от сключения договор:
Възложителят възлага, а Изпълнителят се задължава, срещу възнаграждение и при условията на сключенияДоговор да извършва следните услуги:
а. опазване на сгради, съоръжения, имущество;
б. поддръжка на сгради, съоръжения и имущество;
в. ремонт на сгради, съоръжения и имущество;
собственост на Община Ветово, находящи се в имоти с Идентификатор 10803.235.585 /стар №000585/; 10803.235.537 /стар №000537/; 10803.235.941 /стар №000941/ и 10803.235.705 /стар №000705/ в землището на град Ветово /бивше военно поделение (БВП)/
Детайлна информация относно фактическата обстановка, правни изводи и параметрите за изпълнение на сключения договор, се съдържа именно в договора за изпълнение.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: