Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68009-2023
Polen-Namysłów: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 025-068009
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Namysłów w roku 2022.
Referenznummer der Bekanntmachung: Z.270.8.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 4 - Usługi z zakresu maszynowego pozyskania i zrywki drewna w drzewostanach przedrębnych.
Los-Nr.: 4
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Pakiet obejmuje usługi z zakresu pozyskania i zrywki drewna maszynami wielooperacyjnymi w drzewostanach przedrębnych, w tym pozyskanie i zrywka drewna w trzebieżach wczesnych w ilości 493 m3; pozyskanie i zrywka drewna w trzebieżach późnych w ilości 17 675 m3. Usługa polega na wykonaniu zabiegu trzebieży wczesnej (TWP) lub późnej (TPP) przy użyciu harwestera przeznaczonego do pracy w trzebieżach oraz zrywki pozyskanego surowca (drewna średnio- i wielkowymiarowego, krótkiego i długiego). Część drewna przewidziana jest do pozyskania w technologii ręcznej (załącznik nr 3.5 do SWZ). Sortymentacja drewna do pozyskania maszynowego, określona na podstawie szacunków brakarskich, została przedstawiona w załączniku nr 3.2 do SWZ. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia szczegółowo opisano w załączniku nr 3 do SWZ. Opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ. Unormowania, których zobowiązany będzie w szczególności przestrzegać Wykonawca przy realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w pkt. 3.2 SWZ. Ogólne zasady realizacji przedmiotu zamówienia zamieszczono w pkt. 3.3 SWZ.