Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка чрез закупуването на 1 брой употребяван автомобил за нуждите на ТП ,,ДГС Земен"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34110000 Personenkraftwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Настоящата обществена поръчка има за цел да се избере изпълнител за доставка на 1 (един) брой употребяван високопроходим лек автомобил, съгласно техническата спецификация, за нуждите на ТП ,,ДГС Земен“. Документация ще Ви помогне да се запознаете с условията и да подготвите своите оферти за участие в тази процедура съгласно Закона за обществените поръчки (ЗОП) и Правилника за прилагане на Закона за обществените поръчки (ППЗОП). Участниците в процедурата следва да прегледат и да се съобразят с всички указания, образци, условия и изисквания, посочени в настоящата Документация.
По отношение на неописаните обстоятелствено елементи от документацията, пряко приложение намират разпоредбите на Закона за обществените поръчки, Правилника за прилагане на Закона за обществените поръчки и другите нормативни и поднормативни актове, относими към предмета и обектите на настоящата обществена поръчка.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34110000 Personenkraftwagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: