Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68072-2023
Tschechien-Prag: Versicherungen
2023/S 025-068072
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pojištění vozidel resortu MPSV 2020 - 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění komplexního souboru pojišťovacích služeb:
- zajištění pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla,
- havarijní pojištění (dvě varianty spoluúčasti při havarijním pojištění, možnost sjednat službu GAP 2, náhradní vozidlo) a
- doplňková pojištění (pojištění zavazadel, pojištění skel, úrazové pojištění sedadel, pojištění zavazadel).
Předmětem plnění veřejné zakázky je jak pojištění vozidel, která jsou součástí stávajícího vozového parku spravovaného resortem práce a sociálních věcí, nýbrž také pojištění vozidel nově pořízených v průběhu plnění veřejné zakázky, a rovněž reakce na případné změny vozového parku, např. vyřazování vozidel apod.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zajištění komplexního pojištění všech vozidel, které jsou součástí vozového parku spravovaného centrálním zadavatelem a zapojenými subjekty RS CZ je nezbytné k naplnění potřeb zadavatele a zajištění ochrany pro případ vzniku škody či jiné újmy spojené se správou daných vozidel. Vzhledem k agregaci poptávky resortu zadavatel předpokládá dosažení finančních úspor.