Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Digitālo informatīvo displeju piegāde, uzstādīšana un integrācija
Atsauces numurs: LDZ 2022/198-AK
II.1.2)Galvenās CPV kods48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
II.1.4)Īss apraksts:
VI iedaļa: Papildinformācija