Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 68122-2023
Ελλάδα-Δίστομο: Φωτιστικά οδών
2023/S 025-068122
Προκήρυξη σύμβασης
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Αναβάθμιση οδοφωτισμού για τη βελτίωση της οδικής ασφάλειας στο Δήμο Διστόμου Αράχοβας Αντίκυρας
Αριθμός αναφοράς: 182987
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
34993000 Φωτιστικά οδών
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Η συγκεκριμένη προμήθεια αφορά την οδική ασφάλεια στα πλαίσια της ενεργειακής αναβάθμισης του συστήματος οδοφωτισμού με εξοικονόμηση ενέργειας στους οδικούς άξονες και στους δρόμους του Δήμου, σύμφωνα με την Έκθεση Σκοπιμότητας που έχει εκπονηθεί. Η προμήθεια περιλαμβάνει το σύστημα τηλεδιαχείρισης που θα εγκατασταθεί για όλο το Δήμο καθώς και την προμήθεια 537 φωτιστικών.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξία
Αξία χωρίς ΦΠΑ: 608 064.52 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματα
Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: