Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
rankinio valdymo kvėpavimo organų apsaugos aparatų testavimo įrenginys, kvėpavimo organų apsaugos aparatai su suslėgto oro balionais - 8 kompl, kvėpavimo organų apsaugos aparatų sulsėgto oro balionai - 48 vnt, pasikalbėjimo adapteris - 8 vnt, avarinės situacijos ne judrumo signalizavimo prietaisas - 8 vnt, pernešamas šviesos srautą kuriantis prietaisas - 2 vnt, elektros genertorius, asmeninis žibintas - 8 vnt, elektroninė lenta - 3 vnt, nepertraukiamo darbo oro tiekimo vežimėlis
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31111000 Adapter
31120000 Generatoren
31518200 Notbeleuchtungsanlagen
31527210 Laternen
35111100 Atemschutzgeräte für die Brandbekämpfung
35125200 Zeiterfassungssystem oder Einrichtung zur Arbeitszeiterfassung
38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
42123610 Druckluftanlage
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: