Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68147-2023
Polen-Myślenice: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 025-068147
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Myślenice w roku 2023 V
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.1.2.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji, szkółkarstwa, utrzymania obiektów leśnych, gospodarki łąkowo-rolnej i zadrzewień, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Myślenice w roku 2023.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 7 175 744.91 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Harbutowice
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i inne, do wykonania na terenie leśnictwa Harbutowice w roku 2023.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz oraz nasiennictwa i selekcji, szkółkarstwa, utrzymania obiektów leśnych, gospodarki łąkowo-rolnej i zadrzewień wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach wchodzących w skład załącznika nr 2 do SWZ mają charakter szacunkowy.
Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ.
Więcej informacji w SWZ.
Tokarnia
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i inne, do wykonania na terenie leśnictwa Tokarnia w roku 2023.
Więcej informacji w SWZ
Bystrzak
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i inne, do wykonania na terenie leśnictwa Bystrzak w roku 2023.
Toporzysko
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i inne, do wykonania na terenie leśnictwa Toporzysko w roku 2023.
Sidzina
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna i inne, do wykonania na terenie leśnictwa Sidzina w roku 2023.