II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu: Uzupełnienie i wymiana aparatury medycznej wykorzystywanej w diagnostyce, leczeniu pacjentów hospitalizowanych w SP ZOZ w Kościanie
Referenznummer der Bekanntmachung: SPZOZ.EPII.23.06.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup: 1. Cyfrowego aparatu RTG – oznaczenie pakiet nr 1 ( szczegółpwy opis załącznik nr 2.1. do SWZ ); 2. Systemu PACS – oznaczenie pakiet nr 2 (szczegółowy opis załącznik nr 2.2. doSWZ ); 3. Aparatów do znieczulenia w ilości dwóch sztuk - oznaczenie pakiet nr 3 (szczegółowy opis załącznik nr 2.3. do SWZ ); 4. Aparatu RTG z ramieniem C - oznaczenie pakiet nr 4 (szczegółowy opis załącznik nr 2.4. do SWZ ); 5. Laparoskopu – oznaczenie pakiet nr 5 (szczegółowy opis załącznik nr 2.5. do SWZ ); 6. Artroskopu - oznaczenie pakiet nr 6 (szczegółowy opis załącznik nr 2.6. do SWZ ); 7. Aparatów USG w ilości 2 sztuk – oznaczenie pakiet nr 7 ( szczegółowy opis załącznik nr 2.7. do SWZ ); 8. Respiratorów w ilości 6 sztuk, kardiomonitorów w ilości 5 sztuk, centrali do kardiomonitorów - oznaczenie pakiet nr 8 (szczegółowy opis załącznik nr 2.8. do SWZ ); 9. Ambulansów sanitarnych w ilości dwóch sztuk z wyposażeniem (transporter noszy głównych, nosze główne, nosze płachtowe, krzesełko kardiologiczne) – oznaczenie pakiet nr 11 do SWZ ( szczegółowy opis załącznik nr 2.9 do SWZ ); 10. Aparatu USG transportowego w ilości 2 sztuk– oznaczenie pakiet nr 10 (szczegółowu opis załącznik nr 2.10. do SWZ ); 11. Respiratora transportowego w ilości 2 sztuk – oznaczenie pakiet nr 11 ( szczegółowy opis załącznik nr 2.11 do SWZ); 12. Urządzenia do mechanicznej kompresji w ilości 2 sztuk – oznaczenie pakiet nr 12( szczegółowy opis załącznik nr 2.12. do SWZ); 13. Defibrylatora transportowego w ilości 2 sztuk – oznaczenie pakiet nr 13 (szczegółowy opis załącznik nr 2.13 do SWZ);
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDer Preis ist nicht das einzige Zuschlagskriterium; alle Kriterien sind nur in den Beschaffungsunterlagen aufgeführt
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Radiologiczny system informatyczny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Aparaty do znieczulania szt.2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
RESPIRATORY, KARDIOMONITORY/ STACJA DO KARDIOMONITORÓW
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34114100 Notfallwagen
AMBULANS SANITARNY (2 sztuki)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
APARAT USG TRANSPORTOWY 2 sztuki
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
RESPIRATOR TRANSPORTOWY 2 sztuki
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
URZĄDZENIE DO MECHANICZNEJ KOMPRESJI 2 SZTUKI
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
DEFIBRYLATOR TRANSPORTOWY ( SZT.2 )