Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: 22/73
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod90911300 Fönsterputsning
II.1.4)Kort beskrivning:
Fönsterputsning för Ystads kommun olika fastigheter.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: