II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Exploitatie en vergroening van geregeld busvervoer voor rekening van de V.V.M. De Lijn - West 2
Referenznummer der Bekanntmachung: De Lijn- Exploitatie-NBE/West 2 -F05_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60100000 Straßentransport/-beförderung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
OPROEP TOT HET INDIENEN VAN KANDIDATUREN: Exploitatie en vergroening van geregeld busvervoer voor rekening van de V.V.M. De Lijn - West 2, de looptijd van een perceel bedraagt 10 jaar, een perceel is 6 maal verlengbaar met 1 jaar
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Regio Aalst - Dendermonde 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60100000 Straßentransport/-beförderung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Regio Aalst - Dendermonde - Gent
Los-Nr.: 2
Regio Aalst - Dendermonde 2
Los-Nr.: 3
Regio Vlaamse Ardennen - Aalst 1
Los-Nr.: 4
Regio Vlaamse Ardennen - Aalst 2
Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Regio Vlaamse Ardennen - Zottegem - Aalst
Los-Nr.: 8
Regio Aalst - Vlaamse Ardennen
Los-Nr.: 9
Regio Aalst - Asse - Brussel
Los-Nr.: 10
Regio Pajottenland - Zennevallei
Los-Nr.: 11
Regio Westelijke Rand Brussel
Los-Nr.: 12
Regio Dilbeek - Ternat - Denderleeuw
Los-Nr.: 13
Regio Zaventem - Vilvoorde - Merchtem - Mechelen
Los-Nr.: 14
Regio Zaventem - Mechelen - Keerbergen 1
Los-Nr.: 15
Regio Zaventem - Mechelen - Keerbergen 2
Los-Nr.: 16
Regio Zaventem - Brussel - Humbeek
Los-Nr.: 17
Regio Dendermonde - Boom - Londerzeel - Brussel
Los-Nr.: 18
Regio Zaventem - Vilvoorde - Merchtem
Los-Nr.: 19
Regio Brussel - Zaventem - Wemmel - Londerzeel
Los-Nr.: 20
Regio Brussel - Vilvoorde - Londerzeel - Willebroek - Boom
Los-Nr.: 21
Regio Asse - Dilbeek - Brussel
Los-Nr.: 22
Regio Sint-Niklaas - Stekene
Los-Nr.: 23
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24