Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Polttoaineet sekä moottoriajoneuvoihin tai moottorikäyttöisiin laitteisiin liittyvät palvelut ja tavarat
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi09100000 Polttoaineet
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Itä-Uudenmaan hyvinvointialueen hankinnan kohteena ovat polttoaineiden sekä moottoriajoneuvoihin tai moottorikäyttöisiin laitteisiin liittyvien palvelut ja tavarat.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)30163100 Polttoainekortit
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: II.2.5)Hankintasopimuksen tekoperusteetLaatuperuste - Nimi: Laatuperuste tarjouspyynnön mukaisesti / Painotus: 40
Hinta - Painotus: 60