A KM02SZGRK17 keretmegállapodáson belül a KM 2. szakaszában a versenyújranyitások és megrendelések során az alábbi Ajánlatkérőkkel kötött szerződést a Nyertes Ajánlattevő.
Ajánlatkérő szervezet:
Debreceni Szakképzési Centrum
Magyar Bányászati és Földtani Szolgálat
A tájékoztató a keretmegállapodás alapján a nyertes ajánlattevői körrel kötött szerződések ellenértéket tartalmazza, összesítve
VI.3) folytatása a KM02SZGRK17 vonatkozásában
44/2015. (XI. 2.) MvM rendelet 18. § szerinti adatok:
2. rész
b) a nyertes ajánlattevő(k) adószámát (adóazonosító jelét):
99999 Informatika Kft. 13854964-2-43
Pannoncom-Kábel Kft.70-74. 12781085-2-43
Securicum Informatika Kft. 14565588-2-41
c) az ajánlattevők nevét, címét és adószámát (adóazonosító jelét), részajánlattétel lehetősége esetén részenkénti bontásban;
99999 Informatika Kft. 1118 Budapest, Rétköz utca 5. 13854964-2-43
Pannoncom-Kábel Kft. 1117 Budapest, Budafoki út 111-113. 12781085-2-43
Securicum Informatika Kft. 1044 Budapest, Óradna utca 4. 14565588-2-41
5. rész
T-Systems Magyarország Zrt. 12928099-2-44
T-Systems Magyarország Zrt.1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 36 12928099-2-44