Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa środków flotacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-13
Referenznummer der Bekanntmachung: 702201603
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24950000 Chemische Sonderpräparate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Zamawiający, na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odrzuci ofertę, w której udział produktów pochodzących z państw członkowskich UE nie przekracza 50%.
3.Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 roku)
4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
5.Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert
6.Szczegółowe informacje zawarto w SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 -Dostawa odczynnika flotacyjnego dla KWK ROW Ruch Marcel
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24950000 Chemische Sonderpräparate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szacunkowa ilość 50 000 kg. Zakres ilościowy przedmiotu zamówienia jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością przy założeniu, że zużycie jednostkowe przedmiotu zamówienia będzie równe maksymalnej wartości zużycia, które zostało wskazane w załączniku nr 1 do SWZ tj.
- w zadaniu nr 1 – 0,33 kg/t suchej nadawy .
Do wyliczenia ceny oferty wykonawca w formularzu ofertowym ma obowiązek określić wartość współczynnika korekty zakresu ilościowego W, obliczonego jako iloraz zużycia jednostkowego oferowanego materiału (z protokołu stosowania odczynnika) i maksymalnej wartości zużycia jednostkowego określonej przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do SWZ według wzoru:
W o
W = --------------
W z
gdzie:
W - Współczynnik korekty
W o - Wartość oferowana zużycia jednostkowego
W Z - Wartość zużycia jednostkowego określona przez Zamawiającego
Wartość współczynnika należy podać do 2 miejsc po przecinku zgodnie
z matematycznymi zasadami zaokrąglania.
Do obliczenia współczynnika korekty W należy przyjąć dane potwierdzone w dokumencie „PROTOKÓŁ STOSOWANIA ODCZYNNIKA w KWK …”- wymaganym przez Zamawiającego na potwierdzenie spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych w SWZ. - wg wzoru załącznika nr 1 A do SIWZ
W przypadku wyboru oferty zostanie zawarta umowa na ilość i wartość materiału uwzględniająca w/w współczynnik korekty zakresu ilościowego, zgodnie z załącznikiem do formularza ofertowego „CENNIK” - WYLICZENIE WARTOŚCI ZAMÓWIENIA.
2. Szczegółowe informacje zawarto w SWZ.
Zadanie nr 2 -Dostawa odczynnika flotacyjnego dla KWK ROW Ruch Jankowice
Los-Nr.: 2
Szacunkowa ilość 100 000 kg. Zakres ilościowy przedmiotu zamówienia jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością przy założeniu, że zużycie jednostkowe przedmiotu zamówienia będzie równe maksymalnej wartości zużycia, które zostało wskazane w załączniku nr 1 do SWZ tj.
- w zadaniu nr 2 – 1,0 kg/t suchej nadawy
Zadanie nr 3 -Dostawa odczynnika flotacyjnego dla KWK Sosnica
Los-Nr.: 3
Szacunkowa ilość 60 000 kg. Zakres ilościowy przedmiotu zamówienia jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością przy założeniu, że zużycie jednostkowe przedmiotu zamówienia będzie równe maksymalnej wartości zużycia, które zostało wskazane w załączniku nr 1 do SWZ tj.
- w zadaniu nr 3 – 1,0 kg/t suchej nadawy.