Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w związku z planowaną budową systemu ITS wraz z przebudową niezbędnej infrastruktury w Zielonej Górze
Referenznummer der Bekanntmachung: DO-ZP.271.75.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71540000 Bauverwaltungsleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inżyniera kontraktu dla zadania pn. tj.: „Budowa systemu ITS wraz z przebudową niezbędnej infrastruktury w Zielonej Górze”.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
71541000 Projektmanagement im Bauwesen
71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
79421100 Projektüberwachung, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
71630000 Technische Kontrolle und Tests
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ oraz w dokumentach, o których mowa w pkt 3.4. SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Programem funkcjonalno-użytkowym (PFU) oraz dokumentami zawartymi w załączniku nr I.4 do SWZ. Wykonawca na wykonany przedmiot zamówienia udzieli rękojmi dla usług objętych umową na okres gwarancji (60 miesięcy) i rękojmi (przekraczającej okres gwarancji o 6 miesięcy) udzielonej przez wykonawcę robót budowlanych.