II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Exploitatie en vergroening van geregeld busvervoer voor rekening van de V.V.M. De Lijn - West 1
Referenznummer der Bekanntmachung: De Lijn- Exploitatie-NBE/West 1 -F05_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60100000 Straßentransport/-beförderung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
OPROEP TOT HET INDIENEN VAN KANDIDATUREN: Exploitatie en vergroening van geregeld busvervoer voor rekening van de V.V.M. De Lijn - West 1, de looptijd van een perceel bedraagt 10 jaar, een perceel is 6 maal verlengbaar met 1 jaar
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60100000 Straßentransport/-beförderung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Regio Eeklo (Eeklo - Zelzate - Brugge - Gent)
Los-Nr.: 3
Regio Aalter (Aalter - Eeklo - Brugge - Gent - Zelzate)
Los-Nr.: 4
Regio Brugge (Brugge - Eeklo - Gent - Aalter)
Los-Nr.: 5
Regio Gent (Gent - Eeklo - Brugge - Zelzate)
Los-Nr.: 6
Regio Oudenaarde - Gent (Waregem - Ouden-aarde - Deinze - Gavere - Gent - Lokeren)
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Regio Gistel - Oostende (Stad)
Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18