Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68300-2023
Polen-Danzig: Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
2023/S 025-068300
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi rezerwacji, sprzedaży i dostarczania krajowych i międzynarodowych biletów lotniczych oraz polis dla Uniwersytetu Gdańskiego
Referenznummer der Bekanntmachung: 5750.291.1.114.2022.RR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług rezerwacji, sprzedaży i dostarczania krajowych i międzynarodowych biletów lotniczych oraz polis dla Uniwersytetu Gdańskiego.
2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 63512000-0 - usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych.
3. Przedmiot zamówienia opisany jest w załączniku nr 1 a do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
4. Umowa z wybranym Wykonawcą zostanie podpisana na wartość brutto jaką Zamawiający przeznacza na realizację zamówienia Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający poda kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z części zamówienia maksymalnie o 20% wartości brutto wynagrodzenia Wykonawcy, o którym mowa w § 3 ust. 1 projektu umowy – załącznik nr 4 do SWZ. W tym przypadku Wykonawcy nie przysługują roszczenia odszkodowawcze wobec Zamawiającego.
6. Wymagania dotyczące zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na p
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
6. Wymagania dotyczące zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy – zgodnie z § 6 projektu umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
7. Zamawiający informacyjnie podaje, że w trakcie realizacji umowy mogą wystąpić zamówienia,
które będą opłacane z projektów unijnych, zagranicznych i krajowych – wykaz projektów zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
8. W przypadku zamówień, opłacanych z projektów unijnych i zagranicznych oraz krajowych lub innych projektów pozyskanych przez Zamawiającego po dacie podpisania niniejszej umowy, wymóg obowiązków promocyjnych spoczywa na jednostce organizacyjnej Uniwersytetu Gdańskiego dokonującej zamówienia.